• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ege Isıtma Soğutma Sistemleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Kün - Mehmet Kün


EGE ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ - HAKKIMIZDA

EGE Isıtma Soğutma , 1995 yılında ısıtma soğutma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. En iyi markaları seçerek ve aldığı projelerı sorunsuz bir şekilde müşterilerimize teslim ettiği andan itibaren satış ve satış sonrası hizmetlerini en üst düzeyde önem vererek yerine getirmesi ile birlikte, kısa sürede sektörde hatrı sayılır bir şekilde bugüne gelmiştir.

Firmamız şuan mevcuttaBaymakbayiliği ve satış sonrası ,Viessmannbayiliği ve satış sonrası,AQUA MABsu yumuşatma ve arıtma sistemleri satış ve satış sonrası hizmeti vermektedir.

Firmamız satış ve satış sonrası sürecince en iyi hizmeti verebilmek için donanımlı teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek içi çalışmaktadır.

Hedefimiz en iyi markaların en iyi şekilde en iyi işçilikle bir arada verebilmektedir. Düşüncemiz siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunu ve bu nedenle stoklarımızı üst düzeyde tutup sizleri bekletmemek adına verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek ve beğenize sunmaktır.

Teşekkürler...

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar