• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ege Termal Fizyoterapi & Spa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Koparan- Selçuk Kuyuncu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir. Hizmete başladığımız günden bu yana kalitenin öncüsüyüz. Salonlarımızda, alanında uzman ve tecrübeli bireylerle çalışmaktayız. Özel eğitimlerden verdiğimiz kadromuza sürekli yenilikler katarak her defasında farklı yöntemlerle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Denizli Ege Termal Fizyoterapi & Spa müşterilerinin ihtiyaçlarına %100 karşılık vermektedir. Pek çok müşteriyi bünyesinde barındıran merkezimiz bu sayıyı her geçen gün arttırmaktadır. Sunduğumuz hizmeti son derece titizlikle yürütüyor, ortamlarımızı temiz tutmaya özen gösteriyoruz. Merkezimiz belirli aralıklarla denetlenmekte ve her denetimden de tam puanla çıkmaktadır. Müşterilerimize hizmet vermeden önce, merkezimizde misafir ederek ortamlarımızı kendi gözleriyle görmelerini öneririz.

Ağrılarınızdan arınmak, rahat bir nefes almak ve günün yorgunluğunu atmak için en iyi tercih biz olabiliriz. Merkezimizde yüz masajından akupunktura kadar pek çok seçenek mevcuttur. Aylık veya yıllık abonelik oluşturmanız halinde indirimlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Günümüzde alternatif tıp gelişmiştir ve gelişmesini sürdürmektedir. Buna dikkat ederek ekipmanlarımı da sürekli güncelliyoruz. Vücudunuza bu denli iyiliği çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Firmamızla tanıştıktan sonra, baş ağrılarınız azalacak, kan dolaşımınız hızlanacaktır! Gerçekleştirdiğimiz fizyoterapi seanslarımız sayesinde fiziki problemleriniz ortadan kalkacak ve eski sağlığınıza kavuşmanıza bir adım daha yaklaşacaksınız.

Randevulu hizmetlerimizden yararlanarak daha verimli seanslar geçirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve hizmet çeşitliliğimiz için web adreslerimizden yararlanabilirsiniz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak merak ettiklerinizi uzman kadromuzdan öğrenebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR