• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Egebay Doğalgaz Klima

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökmen Bay

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Müşterileri ile karşılıklı güven temeline oturttuğu çözüm ortaklığını uzun yıllardır başarı ile sürdüren firmamız, Denizli teknik servis sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır.

İş ahlakı ve etik değerlere bağlılık, iş sürecinin her aşamasında şeffaflık, işçilik ve ürün kalitesinin her koşulda üst düzeyde sağlanması, işin söz verildiği tarihte bitirilmesi firmamızın kuruluşundan bu yana hizmet anlayışını yansıtmaktadır. Kombi tamiri, petek temizleme, yedek parça satışı gibi birçok alanda teknik servis hizmeti veren firmamız kurucu değerlerine ilk günkü gibi sıkı sıkıya bağlıdır.

Uzun yıllardır başarı ile hizmet verdiğimiz sektörde, saygın bir konumda yer almanın gururunu yaşamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz başarılı projelerle hem rakiplerimizin hem de müşterilerimizin takdirini kazanmak bizi daha iyisini yapma yönünde motive etmektedir.

Firma olarak kaliteli işlerimiz, güvenilir ekibimiz ve ürettiğimiz hızlı çözümlerimizle tanınmaktayız. Sektörümüzü iyi tanıyor ve gelişmelere daima açık bir anlayışta çalışıyoruz. Teknolojik yenilikleri yakından takip ederken, bu yeniliklere firmamızı adapte etmekte gecikmiyoruz.

Ekibimizin her bir üyesi alanında deneyimli, bilgi birikimi olan ve insan ilişkilerinde başarılı isimlerden oluşmaktadır. Bu anlamda müşterilerimizin tüm beklentilerine eksiksiz yanıt verebilmekteyiz. Bu da, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın güvenilirliği açısından en önemli göstergelerden biridir.

Kaliteli işi, en kısa sürede müşterilerimizle buluşturmak hedefi ile çok çalışıyoruz. Bizler, sunduğumuz üst düzey hizmeti en ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşturmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR