• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egehan Hayvancılık Damızlık Koyun ve İthalat Çiftliği

Adres :

Sekiz Eylül Mah. Kırovası Küme Evler 152/a - 1 Kırovası Mevkii İzmir » Kemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Tan

E-Posta Adresi :

info@egehanciftligi.com

Whatsapp 1:

0 (555) 255 83 84

Damızlık hayvanlar yüksek nitelikli, dölü alınmak üzere yetiştirilen hayvanlardır. Nitelikleri üstün, en verimli hayvanlar yetiştirmek damızlık çiftliğimizin amacıdır. Genlerin maksimum özelliklerini, potansiyelini kullanarak en verimli hayvana ulaşmak istiyoruz. Bunun için ıslah çalışmaları yürütüyoruz. Yurt dışından ithal olarak getirdiğimiz yüksek kalitedeki hayvanları da damızlık hayvan yetiştirmede kullanıyoruz. Her yolu deneyerek verimi elde etmeye çalışıyoruz. Çiftliğimizde yaptığımız koyun yetiştiriciliği hem damızlık koyun yetiştirmek hem de satışa çıkarmalık çeşit çeşit koyun yetiştirme üzerinedir.

Çiftliğimizdeki hijyen ve temizlik hayvanlarımızın sağlığı için çok önemli. En iyi koşullarda onlara bakıyoruz. Beslenmeleri takip ediyor, veterinerlerle ortak çalışmalar yürütüyoruz. Merinos koyun, suffolk koyun, lacaune koyun ve daha birçok koyun türümüzün satışı mevcuttur.

Çalışanlarımız hayvan yetiştiriciliği konusunda yılların tecrübesi ve eğitimlerle kendilerini geliştiriyor, işlerini en iyi yapmak için çabalıyorlar.

İzmir tarım hayvancılık sektöründe Kemalpaşa’daki çiftliğimizle yerimizi aldık. Yurt içindeki verimli hayvan sayısını arttırmak, damızlık çalışmaları yapmak gelişmemiz adına çok önemli. Her daim gelişim ve ilerlemenin peşini kovalarken insanlık için yararlı olmaya çaba gösteriyoruz. Hayvan geliştiriciliği çok uzun senelerdir yapılan, kültürümüzde yer edinmiş bir meslek. Gelişen teknolojiyle birlikte mesleğimize gelen yeniliklere çiftliğimizde her daim yer verdik. Denetim ve kontrollerin sıkı tutulduğu, yasaların ve kuralların eksiksiz uygulandığı çiftliğimizden gönül rahatlığıyla hayvan satın alabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler