• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

E.k Beauty Salon ( Şehitkamil Lazer Epilasyon İşlemleri )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emine Kurt

  • firma instagram

Gaziantep'te güzellik merkezi olarak hizmet vermekte olan E. k Beauty Salon isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi oldu. Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen isim olmayı başaran firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşterilerinin tek tercihi olmaya devam ediyor. Bakım hizmetinde ustaca yanı başınızda yer alan firmamız, profesyonel çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor.

Bakım hepimizin çokça önemsediği bir unsurdur. Günümüzde düzenli bakım yapmak oldukça zordur. Koşturmaca içinde yaşadığımız ve çok yoğun bir şekilde çalıştığımız için bakım yapmaya yetişemeyiz. Bu da cildimizin çabuk çökmesine ve yaşlanmasına neden oluyor. Ancak bakım yapan güzellik merkezleri bu duruma el atıyor. Firmamız da bunlardan sadece biri olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getiriyor.

Gaziantep güzellik merkezi, g5 masajı, cilt bakımı ve masajı, cilt maskesi, ipek kirpik uygulaması, protez tırnak uygulaması, altın oran kaş tasarımı, kaş laminasyonu, gözenek sıkılaştırma işlemi, lazer epilasyon, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, saç bakımı, bölgesel zayıflama, kalıcı oje gibi birçok hizmet ile karşınızda. Geniş yelpazeli bir hizmet sunan firmamız, son derece yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir.

Düzenli olarak kendini yenileyen ve güncelleyen firmamız, hizmette sınır tanımıyor. Salon temizliğine büyük önem veren firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarının disiplinli olmasına ve kişisel bakımına da önem veren firmamız, düzenli olarak kontroller sağlamaktadır. Adından sıkça söz ettiren firmamız, eşi benzeri olmayan bir bakım hizmeti sunmaktadır. Dönemsel olarak dev kampanyalar yapan firmamızı sosyal medya üzerinden takip ederek bu kampanyalardan hem haberdar olabilir hem de faydalanabilirsiniz. Randevu sistemi ile müşteri alan firmamızı arayarak anında randevunuzu oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR