• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ek Oto Kuaför & Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Yerebasmaz - Kutlu Özdemir

Ek oto yıkama olarak Ordu’nun Fatsa ilçesinde hizmet veriyoruz. İşletmemiz, yılların deneyimi ve tecrübesini müşterilerine taşıyor. Profesyonel kadromuz ve modern donanım sahip iş yerimizle araçlarınızı profesyonel şekilde yeniliyoruz. En iyiyi ve en yeniyi uygulamalarımıza taşıyarak Ordu da otomotiv sektöründe lider konumda olmaya devam ediyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kadar müşteri memnuniyetini esas alan bir politika izler. Bunu, güler yüz ve kaliteli hizmet sunan personelleriyle sağlar. İşletmemiz dinamik yapısıyla sektördeki gelişmeleri uluslararası seviyede takip eden bir kadroya sahiptir. Böylece dünya standartlarında uygulamaların bölgede ilk kullanıcısıyız. Müşterilerimize her zaman en iyi ve en kaliteyi sunuyoruz.

Oto yıkama, oto kuaför, köpüksüz oto yıkama, oto aksesuar satışı, pasta cila uygulaması, oto koku satışı, detaylı araç temizliği ve daha onlarca farklı hizmetimiz mevcuttur. Araçlarınızı gönül rahatlığıyla tarafımıza teslim edebilirsiniz. Kısa süre sonra da apayrı bir temizlik konforuyla teslim almanız mümkündür.

Ordu oto yıkama ve kuaför konusunda güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız en modern oto temizlik ve kuaför uygulamalarını başarıyla yerine getirir. Güvenli ve hızlı çözümler üretir. Hijyenik çözümlere imza atar. Böylece sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı şartlar altında seyahat etmenizi sağlar. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun kaliteli oto kuaför uygulamalarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız da bütçenize uygun seçeneklere sahiptir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR