• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ek Sport

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Karataş

Spor sağlıklı yaşamın temelidir. Bugün teknoloji, sağlık alanındaki uygulamalar, ilaç sektörü her ne kadar gelişmiş olsa da insanların büyük çoğunluğu sağlık konusunda şikâyetçidir. Bunun ilk nedeni spor yapmamaktan, hareket etmemekten, vücudun zararlı toksinlerini atamamasından kaynaklanıyor. Özellikle kalabalık şehir hayatı artık insanların spor yapabileceği alanları tamamen kısıtlamış, beton yığınları arasına hapis etmiştir. Oysa insan metabolizmasının hangi yaşta olursa olsun günlük bir harekete ihtiyacı vardır. Bunu daha da ileriye taşımak isteyenler olup profesyonel olarak spor yapmayı tercih edenler de olabilir. Bu kişiler de daha farklı alet ekipman ve hocaya ihtiyaç duyarlar. İzmir Çiğli’de faaliyet gösteren Ek Sport salonumuzda her seviyeden ve yaştan kişiler için spor yapma şansı sunuyoruz.

İzmir spor sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak kaliteye önem veriyoruz. Bu yüzden de hem altyapı hem de eğitmen kalitemizi en yüksek seviyede tutuyoruz. Altyapımızı spor için özel dizayn etmiş bulunuyor, insan anatomik yapısının gereği bütün spor aletlerini mekanımıza taşıyoruz. Bütün makinelerimiz sertifikalı ve uluslararası standartlara uygun olup güvenlidir. Kullanıcıların en kısa sürede en iyi verimi alması için tasarlanmışlardır.

Spor salonu olarak her biri alanında eğitimli, sertifikalı, tecrübeli, işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Bütün ekibimizle sizlere değer veriyor, ihtiyaçlarınızı önemsiyoruz. Buna kişiye özel spor programları çıkarıyor, hedefiniz her neyse en kısa sürede ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR