• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekim Bindallı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Demir

Kına geceleri artık oldukça büyük anlamlar ifade etmekte ve sadece kadınlar arasında olması sebebiyle çok daha büyük eğlencelere ev sahipliği yapmaktadır. Giyilen gelinlikler kadar bindallılarda bu sebeple önemlidir. Seçeneğin fazlalığı da daha çok kafa karışıklığına yol açmaktadır. İstanbul giyim sektöründe sizlere hizmet vermekte olduğumuz Ekim Bindallı ile giydiğiniz bindallılar ve kullandığınız aksesuarlar, kına gecenizin daha güzel geçmesine vesile olmaktadır.

Ekim Bindallı’da renk renk, desen desen bindallılar hizmetinize sunulmuş olmakla birlikte yine de hayalinizdeki bindallıyı bizim geniş ürün yelpazemizde bulamadıysanız, 34- 58 beden arası tüm müşterilerimize özel dikim yapmaktayız. Sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi biz görevimiz bildik. Bize güvenerek özel gününüzde giyeceğiniz kıyafeti emanet ettiğinizde bizim sizleri asla üzmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Bindallıların yanı sıra gelinlerimizin isimlerinin yazılı olacağı kına tefini, el mumlarını, testiyi, kına tepsisini, dağıtmalık kınaları, mendilleri ve daha birçok kına malzemesini Ekim Bindallı’da bulabilirsiniz.

Bindallılarımızı toptan ve perakende olarak satın alabileceğiniz gibi kiralama seçeneğimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Ekim Bindallı görselliği ve kalitesi ile kendini belli etmekte ve giyen gelinlerimizin güzelliklerine güzellik katmaktadır.

Bizden satın alacağınız, kiralayacağınız veya kendi zevkinize özel olarak dikimini yaptıracağınız bindallılardan memnun kalmanızı ve bizden tanıdıklarınıza övgüyle bahsetmenizi diliyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak mağazamızı ziyarete gelebileceğiniz gibi, gelmeden önce internet sitemizi inceleyerek bizimle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR