• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ekim Kimya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Kuru

  • firma fb

Ekim Kimya olarak İstanbul Ataşehir’de hizmet veren firmamız uzun yıllardır kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürmekte, başarılı çözümleriyle her zaman ayrıcalıklı müşteri kitlesini daha da genişletmektedir. İstanbul hizmet sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yol çıktığımız ilk günden bu yana sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize öncelik veriyor, hizmet standartlarımızı ve uygulama çeşitlerimizi daha da genişletiyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen firmalarından birisi haline gelmiş olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, sizlerin daha iyiyi hak ettiğiniz bilinciyle çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.

Firma olarak önceliğimizi daima müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında ve her seferinde beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlarla sunuyoruz. Böylece yaşam alanlarınızı daha sağlıklı, daha hijyenik ve daha modern hale getiriyor, yaşam konforunuzu en yüksek seviyeye çekmeye azami gayret gösteriyoruz. Her biri alanında yetişmiş, deneyim sahibi, işini severek yapan bir kadroyla çalışıyor, personellerimizin sürekli kendilerini geliştirmelerine öncelik veriyor, dünya standartlarında çözümün adresi olmaya çalışıyoruz.

Ekim Kimya olarak havuz bakımı, havuz izolasyonu, havuz bakım onarımı, havuz kimyasalları ve bakım ürünleri satışı, havuz ekipmanları satışı, tamir, bakım, onarım hizmetleri, havuz ölçümü hizmetleri, havuz temizleme hizmetleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Uygulamalarımızı tam zamanında başlayıp söz verdiğimiz zamanda sonlandırıyor, her zaman piyasa koşullarında en uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sizlerin karşısına çıkıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR