• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekin Turbo Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekin Güler

Araçlarınız için turbo bakımı ile revizyon çalışmalarını yapan firmamız en kaliteli hizmetleri profesyonel bir şekilde sizlere sunabilmektedir. Araçlarınızın sorunsuz olarak trafikte seyretmesi için gerekli olan turbo sistemlerinde yaşanan hasar ve arızların giderilmesi ile gerekli revizyon çalışmaları sorunsuz olarak yapılmaktadır. Yedek parça konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmet sunan firmamız bu alandaki en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmektedir.

Deneyimli ve konusunda uzman olan ustalarımız ile profesyonel ekibimiz otomobil ve tır gibi araçların turbo arızalarının giderilmesi ile değişimi gibi konularda sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. Araçların çeşitli nedenler ile sorun çıkartan turbolarının onarımı veya değişimi konusunda en başarılı hizmetleri firmamızdan sorunsuz olarak alabilirsiniz.

Hatay otomotiv alanında turbo ve revizyon konularında en başarılı bakım ve onarım çalışmalarını yapan firmamız yedek parça konusunda da sizlere başarılı bir şekilde hizmetler sunabilmektedir. Sorunsuz olarak gerekli çalışmaların yapıldığı tamirhanemizde gelişmiş ekipmanlarımız ve deneyimli ekibimiz ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktayız.

Alanında yıllardır başarılı bir şekilde hizmetler sunan firmamız gelişmiş tamirhanesi ile farklı marka ve modellerdeki araçlarınızın turbo hasarları ve arızalarını gidermektedir. Kamyon ve tırlar gibi farklı sınıflardaki araçlar içinde turbo konusunda en başarılı çalışmaları yürütmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile turboların onarımı yanında yedek parça temini ve ikinci el turbo satışını da başarılı bir şekilde yapıyoruz. Bu alandaki en profesyonel hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR