• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ekinci Besi Çiftliği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Ekinci & Serdar Ekinci

Büyükbaş hayvan ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde besi çiftliklerinin yeri çok önemlidir. Hem beslenme açısından et ihtiyacının karşılanması hem de kurbanlık hayvan satışı açısından iki farklı açıdan da etkilemektedir. Ekinci Besi Çiftliği olarak sizlere doğal yemler ile doğal bir çiftlik ortamda büyükbaş hayvan yetiştirmekteyiz. Uluslararası sağlık standartlarına uygun şekilde küçük bir yavrudan düveye dönüşene kadar her an ilgilenmekteyiz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren amacımız kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Özellikle de hayvan bakımı çok fazla detayın bulunduğu bir iştir. Alanında uzman ekibimiz ideal bir yaşam alanı oluşturarak suyundan hareket edebilecekleri yeşil alanlara kadar her şeyi düşünmüştür.

Kurban kesmek isteyen değerli müşterilerimiz yetiştirdiğimiz tosunlardan arasından seçebilirsiniz. Başka bir seçenek ise düvelerde olabilmektedir. Hem besilik hem de damızlık olmak üzere düve ihtiyacının karşılanabilmesi için hayvanlarımızın bazıları ayrılmaktadır.

Küçükbaş hayvan yetiştiriciliği de yapmaktayız. Dilerseniz küçükbaş dilerseniz de büyükbaş hayvan almayı düşünün. Çiftliğimizde herkesin bütçesine uygun bir hayvanı rahatlık ile bulabilirsiniz.

Güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan Ekinci Besi Çiftliği hijyene ve temizliğe çok önem vermektedir. Hizmetimizin kalitesinin sırrı da titiz ve dikkatli çalışmamızdır. Ankara hayvancılık sektörüne yeni bir soluk olmamızın yanında iddialı hizmetimiz ile sektöre imzamızı attık. Sizler için yılın her günü ve her saat çalışmaktayız. Durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kazan’da bulunan çiftliğimize de sizleri de bekler ve ağırlamaktan mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar