• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekinoks Güzellik Merkezi

Adres :

23 Nisan Mah Köroglu Cad No 15b /10 Nilufer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Havva Aşık-hilmi Aşık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hilmi_asik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 543 95 20

Whatsapp 2:

0 (544) 301 11 79

Whatsapp 3:

0 (543) 543 95 20

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde faaliyet göstermekte olan Ekinoks Güzellik Merkezi olarak bizler özenle üzerinde durduğumuz merkezimizin atmosferiyle öncelikli olarak sizlere huzurlu bir alanda güzellik ve bakım konusundaki her türlü desteği sunabilme fırsatını doğuruyoruz.

Her biri yıllardır kullanılmakta ve dünya çapında da geniş kullanım alanlarına sahip olan çok farklı estetik ve bakım anlayışlarına uygun uygulamaları sizlerin karşısına çıkarırken teknolojik açıdan gelişmiş olan araçlarımızla birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye de devam ediyoruz. Lazer epilasyon başta olmak üzere dermatolojik açıdan güvenilirliği test edilmiş ve garanti altına alınmış olan ürünlerle de cilt bakımının yapılması konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

Bursa güzellik merkezi sektöründe ihtiyaç duyulan ana çalışmaların yanı sıra aynı zamanda kalıcı makyaj uygulamaları, göz bakımı, bölgesel zayıflama, saç kesimi, profesyonel makyaj, kaş tasarımı, manikür ve pedikür işlemlerinde de profesyonel ürünler ve deneyimli ekiplerimizle sizlere istediğiniz hizmeti verebiliyoruz. Pürüzsüz ve bakımlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak olan tüm çalışmalar için firmamıza taleplerinizi ulaştırdığınız anda sizlere en iyi hizmeti vermek adına tüm imkanlarımızı da seferber ediyoruz.

Hijyenik ve modern bir ortam içinde gelişmiş araçlarla hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş olan Ekinoks Güzellik Merkezi olarak bizler yıllardır sürdürmekte olduğumuz estetik ve bakım alanındaki çalışmalarımızı siz Nilüferlilerle buluşturmaya devam ediyoruz. Kendinizi evinizde ve ailemizin bir parçası hissedeceğiniz uygulamalar için sizleri güzellik merkezimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR