• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ekmen Ahşap Ambalaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Taylan Ekmen

1955 yılında kurulanEkmen Ahşap ve Ambalajilk olarak Tahtakale'de Selehattin Ekmen tarafından kurulmuştur. 1986 yılında Muharrem Ekmen tarafından devr alınan Ekmen Ahşap'ın devir alınmasıyla firma Ahşap Teknolojileri sektöründe öncü bir firma olmuştur. Üçüncü kuşak tarafından idare edilen Ekmen Ahşap ve Ambalaj kalitesinden ödün vermeden ve yeni atılımlar yaparak gücüne güç katmıştır.

Ürettiği ahşap ürünlerinde; gelişen tenolojileri çok iyi takip edenEkmen Ahşap ve Ambalajsektöründe ortalamanın çok üstündedir.

Firmamızın Çerkezköy'de ki modern üretim tesisleri, kaliteden ödün vermeyen personeliyle 2000 metrekarelik kapalı, 4000 metrekarelik açık alanıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünya şartlarındaki değişikliklere ayak uydurmak ve gelişen ısıl işlem teknolojisi sebebiyle Ekmen Ahşap ve Ambalajolarak bu tesisimizde ısıl işlem uygulamaları da yapılmaktadır.

Prensiplerimiz arasında "Çevreye saygılı ve duyarlı" maddesi bulunduğundan üretimde geri dönüşüm uygulanmaktadır. Sıkıştırılmış talaş kullanılarak yapılan palet projesi ile bu alanda kendini Türkiye'ye kanıtlamayı başarmıştır.

İnternet ortamında siz değerli müşterilerimize daha yakın olmak, Ahşap ambalajlamanın kullanım alanları hakkında bilgi vermek, yeni pazarlara açılmak için bu internet sitesini geliştirdik.

Birlikte çalışmak dileğiyle!

EKMEN AHŞAP VE AMBALAJLAMA YÖNETİMİ.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR