• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekomini 02 ( Tabela Ekomini )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Serdar Koçak

Kuruluşumuzdan itibaren İstanbul/ Esenyurt’ ta bulunan tekel bayimiz müşteri memnuniyeti esaslı hizmet sunmuştur. Adım attığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemek bizleri diğer firmalardan ayıran özelliktir. Güvenli, pratik ve en ekonomik alışveriş hizmetini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bulunduğumuz konum itibari ile müşterilerimizin bizlere kolaylıkla ulaşılması düşünülmüştür.

Esenyurt’ ta ilk akla gelen tekel bayi olmak bizler için ayrıcalıktır. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakında olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Günün 24 saati bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Tereddüt etmeden sipariş verebilir ve en kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Evinizden ayrılmadan, istediğiniz ürünleri kapınıza kadar getiriyoruz. Hızlı teslimat konusunda gayet iyi olduğumuz bir gerçektir. Dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda nakit ödeme seçeceklerini kullanabilirsiniz.

Firmamızda alkollü ve alkolsüz içecek satışı, sigara satış noktası, en yakın kuruyemişçi, alo paket çiğköfte, süt ürünleri satışı, midye dolma siparişi ile farklı seçenekleri sizler için sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir tekel bayi hizmeti arıyorsanız bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Etik ilkeler doğrultusunda karşılıklı saygı ve güven çerçevesinde sunduğumuz hizmet, neredeyse bütün müşterilerimizi memnun etmektedir. Sizlerin saygısını kazanarak devamlı tercih ettiğiniz tekel bayi olmak, bizler için gurur vericidir. Bu memnuniyete karşılık kendimizi ve ürünlerimizi yenileme gayreti içine girerek sizlere an kaliteli hizmetin doruklarını yaşatıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler. İyi günler dileriz

Ekomini 02 ( Tabela Ekomini ) olarak istanbul esenyurt en yakın kuruyemişçi,

esenyurt en yakın kuruyemişçi,
istanbul esenyurt en yakın kuruyemişçiler,
esenyurt en yakın kuruyemişçiler, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR