• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Eksperim 26 Oto Ekspertiz Eskişehir

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şemsettin Karakaş-ismail Önder Karakaş

reklam logosu
  • firma fb

Eskişehir oto servis ve tamirhane sektöründe kurulmuş olan firmamız Eskişehir içerisinde en kaliteli ve en çeşitli tamir hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bu alanda tamamı alanında profesyonel kişiler tarafından kurulmuş olmanın avantajlarını taşıyarak hizmetlerimizi maksimum hızda ve özveride devam ettiriyoruz.

Oto ekspertiz, oto servis hizmetlerinde Eskişehir odunpazarı içerisinde 2.el araç testi yapıyor ve testlerimizi en güzel şekilde tamamlıyoruz. Almış olduğunuz aracı test için bizlere getirerek bu konuda güvenilir hizmet alabilirsiniz. odunpazarı oto yanal kayma testi yapanlar olarak, aracın kayma testinden geçip geçemeyeceğini görüyor ve bu konuda en dikkatli ekiplerimizi çalıştırıyoruz.

Eskişehir odunpazarı oto araç testi yapanlar olarak Odunpazarı içerisinde bu hizmeti sunan en profesyonel firma konumundayız. Size en yakın oto ekspertiz firmasını arıyorsanız artık bulmuş bulunuyorsunuz. Oto testlerimiz maksimum derecede titizlik ile gerçekleştirilmektedir.

Eskişehir içerisinde uygun fiyata oto ekspertiz yapan yerler arıyorsanız eğer yine sizlere doğru noktada bulunduğunuzu söylemeliyiz. Bu konuda yılların deneyimine sahip olan firmamız, en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti sizlere sunar. Kurulduğumuz günden itibaren bütçe konusunda uygun fiyatlılığı esas alan firmamız sizlere destek olacaktır.

Sunmuş olduğumuz diğer hizmetler arasında, oto süspansiyon testi, oto kaporta testi, oto motor testi, 2.el araç testi yer almaktadır. En uygun fiyata, en kaliteli ekspertiz işi yapan oto firmasını arıyorsanız eğer bizlere hemen iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR