• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Elazığ Taksi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yüksel Polat

  • firma tw

Özel aracı bulunmayan kişiler sıklıkla toplu taşıma araçlarında sorunlar yaşamaktadır. En çok yaşanılan sorunlardan bir tanesi gecikmedir. Toplu taşıma araçlarını tercih etmek yol güzergâhını çoğu zaman uzattığından dolayı yetişilmesi gereken yerlere geç kalma sürekli yaşanan bir durumdur. Bavul vb. taşınması gerektiği zamanlarda toplu taşıma araçları tam bir kâbusa dönüşmektedir. Özel aracı olmayan kişiler acil durumlarda, bavul gibi ağır yük taşıma durumlarında taksileri tercih edebilirler. Tercih edilen taksinin güvenirliliği çoğu müşteriyi şüpheye düşürür.

Elazığ taksi sektöründe hizmet veren firmamız güvenirliği, araç konforu ve hizmet gücü ile ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimize doğru, uygun fiyatlara hizmet verir; hiçbir müşterimizi mağdur etmez, müşteri odaklı çalışırız. Günün her saatinde taksiye ihtiyaç duyabileceğinizden 7/24 taksi hizmeti sunar, geniş hizmet gücümüzü ortaya koyarız. Konforlu araçlarımız ile sizlere rahat bir yolculuk vaat ederiz. Deneyimli şoförlerimiz can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayacak şekilde sürüş gerçekleştirir.

Taksi hizmetimizi yalnızca merkezde yürütmeyiz, ihtiyacınız doğrultusunda şehirlerarası taksi hizmetimizi de kullanabilirsiniz. Şoförlerimiz bu tür yolculukları profesyonellik ile gerçekleştirebilecek tecrübeye sahiptir. Siz de konforlu bir araç ile gerek Merkez’de gerek şehirlerarası güvenilir bir yolculuğa uygun fiyatlara çıkmak istiyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Alo acil taksi hizmetimiz ile 7/24 taksilerimizi kullanabilir, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmadan konforlu araçlarımızda rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR