• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elendora Estetik ve Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Didem Ankut
ELENDORA ESTETIK VE GÜZELLIK MERKEZINE HOŞGELDINIZ

Elendora Güzellik Salonu profesyonel cilt uygulamaları, epilasyon, kavitasyon (zayıflama) ve çeşitli güzellik bakım alanında hizmet veren modern etkili ve teknolojik ekipmanlar ile bilimsel yaklaşan en güvenilir adreslerden biridir.

VIZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Benzer kuruluşlarla yarışarak doğru ve hızlı sağlık hizmetinde lider konuma gelmek ve bu kalite standardını sürekli korumaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmak ve onların memnuniyetinden mutluluk duymaktır.

KAVİTASYON

Kavitasyon, düşük radyo frekansına ve ses dalgalarına dayanan doğal bir olaydır. Ultrason dalgaları sıvının içinde gitgide büyüyen ve belli bir büyüklükte patlayan hava kabarcıklarını oluşturur. Etkisi en az olan ısı halindeki enerji ve etkisi en çok olan basınç dalgaları serbest kalır.

PROFESYONEL CİLT BAKIMI

Profesyonel enstitü bakım ürünleri ve aletlerle, konusunda uzman kişi tarafından, steril bir ortamda yapılan; cildi temizleme, nemlendirme, besleme, yenileme gibi cildin tipine uygun bakımın ve gerektiği durumlarda doğru tedavinin gerçekleştirilmesine cilt bakımı denir.

- Kırışıklık Tedavisi
- Leke Tedavisi
- Akne (Sivilce) Tedavisi
- Göz Altı Morluğu Tedavisi

LAZER EPİLASYON

Epilasyon istenmeyen tüylerden güvenli ve hızlı bir şekilde kurtulma yöntemidir. Kabaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki ışınları koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle enerjilerini bu maddelere aktararak ısı enerjisine dönüşürler.

LAZER EPİLASYON HAKKINDA MERAK EDİLENLER

İstenmeyen tüyler için etkili çözümler sunan lazer epilasyon uygulamaları, hem kadınların hem erkeklerin tercih ettiği bir işlem olmakla birlikte, hakkında hala bilinmeyenler var. Lazer epilasyonun herhangi bir zararı var mı?

Lazer epilasyon, çok yüksek doz ışın kullanıp, cilt yanığına sebep olunmadığı sürece zararlı bir yöntem değildir. Günümüzde lazer epilasyon yaptıranların sayısı arttıkça, lazer epilasyon merkezleri de önemli bir artış göstermiştir. Epilasyonun en önemli kısmı da burada başlar. Eğer tercihinizi düşük bütçeye değil de, yaptıracağınız merkezin kalitesi, tecrübesi ve uzman kadrosuna göre yaparsanız herhangi bir zararına maruz kalmazsınız. Lazer epilasyonun cilt kanseri veya spesifik alerji gibi yan etkileri bulunmamaktadır. Lazer epilasyon sadece kıl folikülüne etkili olduğundan uygulamada cilt altı dokular ve organlar zarar görmez. Fakat cilt kalitesinin bozulmaması için; cilt tipi, cilt rengi, kıl tipi farklılıklarına uygun olan cihaz ile uygun dozda işlem yapılmalıdır.

HİZMETLERİMİZ:

lazer epilasyon,cilt bakımı[gözenek tedavisi,akne leke tedavisi,sivilce tedavisi,kırışıklık tedavisi,mezoterapi,dermaroller,dermapen,kimyasal peeling,oksi terapi,cilt bakım tedavileri[gözaltı morluğu tedavisi,leke tedavisi]kavitasyon[çatlak tedavisi,selülüt tedavisi,bölgesel incelme ve sıkılaştırma,lenf drenaj]bölgesel incelme,manikür pedikür,
parafin el ayak bakımı,nasır tedavisi,batık tırnak tedavisi,çatlak tedavisi,

BENZER FİRMALAR