• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Elibol Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Turgay Elibol

reklam logosu
  • firma fb

Çanakkale/ Bayramiç’ te bulunan firmamız, sebze ve meyve satışı yapmak üzere bu sektöre adım atmıştır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünler, en taze, en kaliteli ve en doğal mahsullerdir. Tedarikçilerimizi özenle seçerek, müşterilerimizin ağzına layık ve lezzetli ürünlerimizle sizleri Elibol Ticaret’ e bekliyoruz. Reyonlarımızın temizliği ve hijyenik olması için her gün hassasiyet ve özenle gerekli işlemler yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma şeklimiz firmamızın ilk hedefidir. Tüketici ihtiyaçlarını doğru anlayarak, güler yüzlü ekibimiz ile sizlere keyifli bir alışverişin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz her adrese , en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran firmamız, sürdürebilirlik karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren bir şirkettir.

Güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere sunarak, proaktif ve her aşamada kaliteyi benimseyen , sektörün lider bir firması olmaya adaydır. Meyvenin ve sebzenin en taze, ve en lezzetlisini sizlerle buluşturma çabasındayız. Ürün çeşitliliğimiz sayesinde müşterilerimiz tüm ihtiyaçlarını aynı anda karşılamaktadır. Hızlı ve kolay alışveriş için güler yüzlü ve ilgili personellerimiz eşliğinde sizlere keyifli alışverişin tadını çıkarmak kalıyor.

Firma olarak sizlerin ve sevdiklerinizin güvenle tüketebileceği ürünleri sunmak bizleri memnun etmektedir. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğu bilerek yola çıkan firmamız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Alo paket servisimiz ile haftanın her günü bizleri arayabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Sağlıklı günlerde kalın..

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR