• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Beyza Şen Güzellik Salonu

Adres :

Gazi Kemal Mahallesi 1. Banka Sokak Ömer A Part. Sevgi Yolu No: 2 Kat: 2 ( Ziraat Bankası Karşısı) Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Beyza Şen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 590 79 21

Whatsapp 2:

0 (546) 696 39 41

Güzelliğinize değer katacak hizmetleriyle Elif Beyza Şen Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyesidir. Her bir işlemle sizlerin güzelliğine güzellik katmayı amaçlayan güzellik salonumuzla her daim sizinleyiz.

Salonumuzla Kütahya güzellik merkezi sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve profesyonel çalışanlarımızla memnuniyetinizi önemsiyoruz. Kullandığımız son model ve kaliteli bakım cihazlarımızla size değer hizmetin en iyisini salonumuzda sunmaktayız. Sizin istek ve ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Başarı için gerekli tüm özeni ve hassasiyeti gösterir, tarafımızca oluşacak herhangi bir mağduriyetin önüne geçiyoruz. Size sunduğumuz hizmetler arasında yüze en uygun kaş tasarımı işlemi, kirpik liftingi ve kalıcı makyaj uygulamaları başlıcalarıdır. Medikal cilt bakımı, lazer epilasyon işlemleri ve kırışık giderme işlemlerini en son yenilikleri takip ederek hizmetinize sunuyoruz.

Tüm işlemlerde aynı özen ve kaliteyi size sunuyoruz. Cildinizi bize emanet ettiğinizde, ilk önce size ve ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Bizlere duyacağınız güven önceliğimizdir. Güveninizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için her zaman yanınızda oluyoruz.

Her gün güzel ve sağlıklı hissetmeniz için salonumuzdaki profesyonel yardımlarımızla hizmetinizdeyiz. Gelişen teknolojinin getirdiği çözüm olanaklarını kullanıyoruz. Çalışmalarımızda temizliği ve titizliği ön planda tutuyoruz. Hem sağlıklı hem güzellikle ışıldayan ciltler için çalışıyoruz. Cildinizin sağlığıyla yakından ilgileniyor ve bu özenle hizmet sunuyoruz. Salonumuzu temiz ve ferah ortamıyla sizin rahatlığınıza sunuyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyen kusursuz yardımlarımızla ve değer katacak güzelliklerle her daim yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR