• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elif Catering

Adres :

Yenimahalle Mahallesi 1556. Sokak No: 25-5 Bağcılar İstanbul İstanbul » Bağcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Gökçe

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

elifokur86@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 404 13 19

Whatsapp 2:

0 (531) 404 13 19

Yemek, organizasyonların temel parçalarından biri olarak hazır bir sistem sayesinde elde edilebilir. Bu hazır sistemin elde edilmesi ve organizasyon sağlanan alanda sunum gerçekleştirilmesi için de öncelikle catering hizmetlerine başvurmak doğru bir tercih olacaktır. Örneğin, İstanbul Bağcılar ilçesinde catering hizmetleri almak istiyorsanız, Elif Catering olarak yıllardır size hizmet veriyoruz.

Elif Catering firmamız sayesinde İstanbul catering hizmetlerinde yılın 365 günü tüm organizasyonlar için talep edebilirsiniz. Sadece organizasyonlar için değil işletmelerde gündelik öğlen ve akşam yemekleri için de firmamızdan hazır yemek hizmetleri talep edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmet türleri arasında toplu yemek, evlere yemek servisi, tabldot yemek sistemi, düğün yemeği, parti yemekleri, açık büfe yemek sunulması, ev yemekleri, sulu yemek çeşitleri, cenaze yemekleri, taze yemekleri ve açılış yemek organizasyonları gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Sunulan bu yemek hizmetlerinin her birinde usta personellerimiz hem yemek üretilmesi hem de yemek sunulması konusunda profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Özellikle firmamız üretimlerde de en iyi malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmetleri sağlamaktadır.

Firmamız sayesinde çok yüksek kaliteli ve sahip olan hazır yemek ürünlerine ulaşabilir, açık büfe, tabldot servis veya yerinde oturarak servis gibi hizmetler ile tüketim sağlayabilirsiniz. Özellikle çok kalabalık personel yapısına sahip işletmelerde öğlen yemeği servisinin daha kolay bir hale getirilmesi için catering hizmetleri talep edilebilir. Bu tür hizmetlerde çok uygun fiyatlar ile en yüksek lezzetlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR