• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elifim Petshop

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadimana Şeker

Konya’nın Selçuklu ilçesinde hizmetine başladığımız mağazamız Elifim Petshop sonunda birmilyonnokta.com ailesiyle buluşmuştur. Mağazamızda evcil hayvanlarınızın hayatını kolaylaştıracak birçok ürünün satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin kalitesine sonsuz güven duyabilirsiniz. Uzun yıllardır tecrübesini kazandığımız Konya evcil hayvan sektöründe güvenilirliğimizi kanıtlayarak yola devam etmek isteriz.

Sevimli dostlarımızın ve sizlerin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlayabilmek üzerine çalışmalar yapmaktayız. Mağazamız dinamik bir yapıya sahiptir. Minik dostlarımız sayesinde kazandığımız dinamikliği sürdürmek de isteriz. Pet sınıfına giren tüm ürünleri tüketicilerimize en yüksek kalite standartları çerçevesinde sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca kaliteli olmasına karşılık ekonomik olmasını da önemsemekteyiz. Evcil hayvan sahiplenmiş içinde sonsuz hayvan sevgisi olan sizler, evcil hayvanınız için ürün alırken ilk kriter olarak ilgi, alaka ve bilgiden dolayı bizi tercih etmelisiniz. Bundan sonra da önem kazanan bir diğer kriter de alacağınız ürünün kalitesi ve kalitesine nazaran fiyatıdır. Bu kriterlerle yola çıktığınızda bizim mağazamıza mutlaka yolunuzun düşeceğinden ve memnun bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz.

Sevimli dostlarımıza her canlının bir yaşama hakkı olduğuna inanarak değer verip bu yolda yaşamlarını kolaylaştırmak için emin adımlarla yürüyoruz. Eksiklerimiz olursa da günden güne düzeltme, geliştirme ve ilerletme amacıyla yürümeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Eğer evinizdeki sevimli dostunuzun yaşamının biraz daha kolaylaşmasını, onu mutlulukla hayata bağlamayı, onunla keyifli vakit geçirmeyi talep ediyorsanız mutlaka sizi mağazamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR