• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elis Güzellik Salonu

Adres :

Hacı Mikdat Mahallesi Alpaslan Caddesi No 7 Kat 1 Giresun Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serap Dursun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serapkardelen3@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 348 42 73

Whatsapp 2:

0 (542) 348 42 73

Güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olmak her insanın yaşamında en çok önem arz eden konuların başında gelmektedir. Bu durum her insan için mutluluk ve memnuniyet verici en önemli etkendir. Çünkü yeterince bakımlı ve iyi bir yapıda olmak aynı zamanda kişinin kendisine oldukça iyi bir özgüven kazandırır. Kişisel bakım konusunda özellikle profesyonel kişilerden destek almak bizlere bu konu hakkında daha fazla bilgi ve deneyim sağlar. Giresun Elis Güzellik Salonu olarak bizlerde sunduğumuz hizmetlerle insanların yaşamlarını daha kaliteli bir hale getirmek için çabalamaktayız. Her biri alanında uzman ekibimizle insanların neye ihtiyaçları olduğunu ve karşılaştıkları sorunları nasıl gidereceklerine dair bilgileri onlarla paylaşıyoruz. Çünkü insanların cilt yapıları birbirlerine göre birtakım farklılıklar gösterebilmektedir. Dolayısıyla her cilde en uygun bakım ürünlerinin neler olması gerektiğine dair yeterli bir fikre sahip olunması önemlidir.

Müşterilerimizi yeterince memnun edebilmek ve onların her zaman yaşama güler bir yüzle bakabilmelerini sağlayabilmek en önemli faaliyet prensiplerimizdir. Verdiğimiz hizmetlerde son teknoloji ürünlerden faydalanarak istenmeyen cilt ve vücut sorunlarına karşı etkili çözümler sağlamaktayız. Akne gibi selülit gibi vücudun genel yapısını ilgilendiren daha pek çok konuda sizlere uzman ekibimizle en iyi destekleri temin etmeye çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi daha fazla insanla paylaşabilmek bizlerin en öncelikli beklentileri arasındadır. Daha fazla insanla bir araya gelerek markamızı ve ailemizi daha çok büyütmek hedefini benimsiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR