• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eliz Veteriner Kliniği

Sektör :

Yetkili Kişi :

Niyazi Sakallıoğlu

Eliz Veteriner Kliniği olarak hizmete başladığımız ilk günün heyecanıyla aynı seviyede şu anda da hizmetimizi sürdürüyoruz. Giresun evcil hayvan bakımını ve tedavisini en iyi şekilde yerine getirmeye her zaman gayret gösteriyoruz. Dünyadaki en masum canlılar arasındaki hayvanlarınıza en iyi ve en doğru bakımın ve tedavinin sözünü veriyoruz.

Büyükbaş hayvanlarınıza ve evcil hayvanlarınıza hak ettiği şekilde ve duyarlı davranarak müdahale ediyoruz. Kliniğimiz her türlü donanıma sahiptir ve böylece her ihtiyacınızda bize ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Dünyanın en tatlı ve sevecen varlıkları olan hayvanlarınıza ilaç, operasyon gibi tıbbi gereklilik durumunda uzman veterinerimiz aracılığıyla hemen ihtiyacı ne ise tespit ediyoruz ve risk durumunu kontrol altına alıyoruz.

Kliniğimizde steril ameliyat ortamı ve steril medikal cihazlar, ekipmanlar sayesinde her çapta operasyon için onlara yardımcı oluyoruz. Çünkü hayvanlarda insanlar gibi bir duyguya sahiptir onların duygularını incitmiyoruz, sahip çıkıyoruz. Hayvan sağlığı konusunda uzman veteriner hekimimiz ve kliniğimiz olarak hayvan haklarına saygılıyız. Haklarının gerekliliklerine en kapsamlı şekilde uymaya ve onlara en kaliteli sağlık hizmeti sunmaya her an hazırız.

Reçetelerine dikkat ediyoruz ve rahatsızlıklarına göre ilaç öneriyoruz böylece sağlıklarına geri kavuşmalarına vesile oluyoruz. Hayvanlar ile ilgilenmek ayrı bir hassasiyet ve uzmanlık istediği için kliniğimiz olarak onlara çok merhametli davranıyoruz. Bakımını yapmak ve sağlık hizmeti vermek için sevimli dostunuzla birlikte kliniğimizi ziyaretinizi bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR