• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eliza Wood Design

Adres :

Bahçelievler Mahallesi Bandakcıoğlu Sokak Koçak Apartmanı 19/b Bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Zaim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

elifzaim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 932 99 14

Whatsapp 2:

0 (506) 932 99 14

Eliza Wood Designahşap tasarım, nişan tepsisi, söz tepsisi, kapı süsü, kütük mumluk, nikah hediyelikleri, düğün hediyelikleri, söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri, kına hediyelikleri, mevlüt hediyelikleri, ahşap boyama, ahşap teraryum, dresuar ahşap, konsol ahşap, şaraplık ahşap, çerçeve ahşap, ayna kütük, masa kütük, sehpa ahşap ve magnet olarak Bolu Merkez de hizmet vermekteyiz.

Ahşap sektörü gelişimi sürekli olan bir sektörü olduğu için gerek teknolojik gerekse sektörümüzü etkileyen diğer alanlarda oluşan yeniliklerin sürekli olarak takipçisi olmak durumunda kalmaktayız. Bu takip sürecinin ise hiçbir zaman sonra ermeyecek olduğunun farkındayız. Bu farkındalığımız sayesinde tasarım alanında hizmet veren firmalar arasında yenilikleri getiren ilk firma olarak tanınmaktayız. Müşterilerimize sürekli olarak sunmuş olduğumuz, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan yenilikler sayesinde ise sürekli olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Eliza Wood Design firmamız uzun yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak ve vizyonunu sürekli değişim yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma adına firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen teknolojik ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR