• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emeklerim Organizasyon

Adres :

İstanbul-üsküdar İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Boztoprak

E-Posta Adresi :

boztoprak_hatice@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 572 92 04

Firmaya Mesaj Gönder

Emeklerim Organizasyon olarak İstanbul-Üsküdar da hizmet sağlamakta oluptasarım organizasyon süsleme,özel gün hediyelik,hastane odası süsleme,kişiye özel tasarım hediyelik,nişan çalışmaları,yasin kaplama ,tasarım ev dekorsayon hediyelik,hediyelik kolonya şişesi vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR