• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emektar Yangın Söndürme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mülayim Emekdar

Günlük hayatlarda can ve mal kaybına yol açan, istenmeden gerçekleşebilen birçok aksaklık meydana gelebilmektedir. Yangın felaketi birçok felaketten en ölümcül olanıdır. Ciddi derecede can ve mal kaybına yol açabilmektedir.

Firmamız Emektar Yangın Söndürme tam da bu noktada devreye girmektedir. Kuruluşumuz 1985 yılından bu yana Bursa Hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Bünyemizdeki uzman, eğitimli, titiz ve dikkatli çalışan profesyonel kadromuzla sizin ve sevdiklerinizin daima yanındayız. Yılların verdiği deneyimle can ve mal güvenliğinizi muhafaza etmek için Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Yangın söndürme cihazlarınızın dolumu, bakımı ve satışını gerçekleştirmekle birlikte; yangın dolapları satışı, yangın sistemleri, otomatik yangın söndüren sistemler ve daha birçok hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında davlumbaz söndürme sistemleri, yangın pompaları ve köpük hortumları satışı da bulunmaktadır.

Emektar Yangın Söndürme olarak sadece satış konusunda destek vermiyoruz. Yangın söndürme sistemlerinizin ilk günkü gibi çalışabilmesi için gerekli bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız sadece yangın ürünleri satışını gerçekleştirmemekle birlikte olası bir yangın tehlikesinde nasıl davranacağınız konusunda destek hizmet de vermektedir. Emektar Yangın Söndürme olarak sizi, sevdiklerinizi ve çalışanlarınızı yangın tehlikesine yönelik eğiterek bilinçlendirmeyi amaçlamaktayız.

Bizler sektörümüzün günümüz şartları ve teknolojik yenilikleri ışığında kendimizi sık sık yenileyerek yeni ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlerin can ve mal kaybınızı azaltmak için geliştirmekteyiz. Ayrıca her türden iş güvenliği ihtiyacına uyumlu olarak birbirinden etkili ürünler içeren ürün yelpazemiz ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR