• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emelia Beauty & Center

Adres :

Paşaköy Mahallesi D100 Karayolu Caddesi Üzeri Rezidans 14 A Blok Kat: 1 Daire: 7 (14 Burda Avm Yanı) Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 369 58 69

Whatsapp 2:

0 (534) 059 58 68

Whatsapp 3:

0 (541) 369 58 69

Whatsapp 4:

0 (549) 664 14 00

Bolu merkezde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarını sürdüren Emelia Beauty & Center salonumuz kendine değer verenlerin, güzelliğini önemseyenlerin vazgeçilmezidir. Sahip olduğunuz en değerli varlıklarınızdan birisi cildinizdir ve cildinize çok iyi bakmalısınız. Bunun için onun temel ihtiyaçlarını karşılamalı ve sağlıklı olması kadar estetik olmasına da dikkat etmelisiniz.

Kişisel bakım ve güzellik sürekli gelişmektedir. Hatta bu gelişim baş döndürücü seviyelere ulaşmıştır. Bizler sahip olduğumuz güçlü altyapı, profesyonel kadro ve en iyi ekipmanlarla hayallerinizin çok ötesinde sonuçlara ulaşmayı başarıyoruz. Her biri kişisel bakım ve güzellik alanında eğitimli deneyimli, sertifikalı ve kendini sürekli geliştiren kadromuzla sizleri salonumuzda benzersiz uygulamalarla tanıştırıyoruz.

Bolu güzellik merkezi sektörünün öncülerinden birisi olarak her zaman alanımızdaki yenilikleri yakından takip ediyoruz. En modern ve trend kişisel bakım uygulamalarını son derece kısa sürede hayata geçirme başarısı gösteriyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor, değerlendiriyor ve deneyimlerimiz eşlinde sizi en güzel gösterecek, içinize sinecek uygulamalarla baş başa bırakıyoruz.

Kalitenin memnuniyeti beraberinde getirdiğini biliyor, bu nedenle bütün kişisel bakım uygulamalarımızda en seçkin markalara ait ürünleri kullanıyoruz. Böylece hızlı, güvenilir ve başarılı sonuçlara imza atıyoruz. Lazer epilasyon, G5 masajı uygulaması, ağda uygulaması, bölgesel zayıflama işlemleri, cilt bakımı, medikal cilt bakımı, gıdı toparlama işlemleri, kaş tasarımı ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Bütün uygulamalarımızda bütçe dostu fiyatlarla yaparak memnuniyetinizi katlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR