• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Oto Lastik

Adres :

- Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Arslan - Erkan Keklik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 609 00 76

Whatsapp 2:

0 (544) 391 26 21

Emin Oto Lastik, Adana merkezli bir oto lastik ve jant satış firmasıdır. Firma, otomobil, kamyonet, hafif ticari araç, otobüs, kamyon gibi farklı araç tiplerine uygun lastik ve jant seçenekleri sunmaktadır. Emin Oto Lastik, müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firma, müşterilerine lastik seçimi konusunda uzman danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu sayede müşteriler, ihtiyaçlarına en uygun lastik ve jant seçimlerini yapabilmektedirler.

Oto lastiklerinin önemli bir rolü vardır. Güvenli sürüş ve araç performansı için doğru lastik seçimi çok önemlidir. Emin Oto Lastik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun lastikler sunar. Aracın marka, model ve boyutuna göre uygun lastiklerin seçilmesi, sürüş konforu, yakıt verimliliği, yol tutuşu, fren mesafesi ve diğer faktörler açısından önemlidir. Emin Oto Lastik, müşterilerine bu konuda yardımcı olacak uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Adana oto lastik ve jant, geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerine farklı marka, model ve özelliklere sahip lastik seçenekleri sunmaktadır. Firmada satılan lastik markaları arasında Michelin, Pirelli, Goodyear, Continental, Bridgestone, Dunlop ve daha birçok marka yer almaktadır. Ayrıca, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel siparişler de alınmaktadır. Firma, lastik satışının yanı sıra lastik tamiri, balans ayarı, rot balans ayarı, jant tamiri ve jant boyama gibi hizmetler de sunmaktadır. Ayrıca, lastiklerin sezonluk değişimi hizmeti de verilmektedir. Emin Oto Lastik, güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir oto lastik ve jant satış firmasıdır. Uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR