• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Emine Akkoç Kalıcı Makyaj Stüdyosu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emine Akkoç

reklam logosu
  • firma instagram

Emine Akkoç Kalıcı Makyaj Stüdyosu isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermeyi tercih etmiştir. Bu birliktelik ile daha da büyüyüp genişleyen firmamız, geniş yelpazeli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Bakım denince akla ilk gelen ve profesyonel hizmeti ile müşterisini memnun bırakan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan firmamız, kaliteden ödün vermiyor.

Günümüzde hemen hemen yer firmanın yapmakta olduğu kalıcı makyaj uygulamasını en iyi yaptığımızı iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Kalıcı makyaj uygulaması konusunda son derece iyi eğitimlerden geçmiş ve sertifika sahibi olan çalışanlarımız, en iyi makyajı yapıyor ve uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. Firmamız sadece kalıcı makyaj değil aynı zamanda dudak renklendirme işlemi, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, kalıcı oje uygulaması, ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması, lazer epilasyon, cilt bakımı ve masajı, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama gibi birçok hizmeti daha halka sunmaktadır.

Ankara güzellik merkezi yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde sizler için çalışmaktadır. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir firma üzerinden bakımınızı yapmak ve gençleşmek istiyorsanız eğer en doğru adrestesiniz. Bizleri tercih ederek gençleşmenizi erkene almış olacaksınız. Firmamızın kullandığı kaliteli ürünler ile tanışıp onları düzenli bir şekilde kullanma olanağına sahip olacaksınız. Bizlerden hizmet almak için hemen iletişim numaramızı arayıp randevu almayı unutmayın.

ankara çankaya kalıcı makyaj uzmanı,
ankara çankaya kalıcı makyaj,
ankara çankaya kalıcı makyaj stüdyosu,
ankara çankaya kalıcı makyaj uygulayıcısı,
ankara çankaya kalıcı makyaj uygulamaları,
çankaya kalıcı makyaj uzmanı,
çankaya kalıcı makyaj,
çankaya kalıcı makyaj stüdyosu,
çankaya kalıcı makyaj uygulayıcısı,
çankaya kalıcı makyaj uygulamaları,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR