• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emine Eda Yaldız Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Adres :

Eşref Dinçer Mahallesi Irmak Sokak Asilhan Atay İş Merkezi Bursa » Gemlik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Eda Yaldız

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 252 42 77

Zaman ilerledikçe, insanlar sağlıklı beslenmenin öneminin farkına daha kolay varıyor. Böylelikle sağlıklı olmanın birey için çok şey ifade ettiğine inanarak bireylerin sağlığını korumak için tüketilen besinlere daha çok dikkat etmesini sağlıyor. Sağlıklı beslenmek kaliteli yaşamak demektir ama birçok birey, profesyonel destek almak yerine sosyal medya üzerinden, internette yayınlanan bilgi ve haberlerden ya da kulaktan dolma bilgilerle sağlıklı yaşadığına inanıyor. Oysaki her insan farklı görünüşe sahip olduğu kadar farklı metabolizmalara da sahiptir.

Profesyonel destek alarak vücudunuzu tanımalı, size en uygun beslenme düzeniyle ihtiyacınız olan sağlıklı hayata kavuşmalısınız. Sizlere en sağlıklı ve güvenilir hizmetleri sunmak için aldığımız eğitimlerle Bursa danışmanlık sektöründe, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Birebir yaptığımız sohbetlerle ve analizlerle sizlerin nasıl bir vücut yapısına sahip olduğunu belirliyor ve sizin metabolizma hızınıza uygun beslenme düzeninizi oluşturuyoruz. Kontrollerinizi aksatmadan düzen içerisinde sağlığınızı takip ediyoruz. Vücudunuzun ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı kilo kaybı ve kilo alımı için özenle ve dikkatle çalışıyoruz.

Eğer belirli bir rahatsızlığınız varsa bu doğrultuda beslenme düzeni oluşturuyoruz. Sizlere sağlıklı bir hayat sunmak adına alanımızda gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst ve güvenilir kişiliğimizle sizlere en kaliteli hizmetler vererek kaliteli ve sağlıklı bir yaşam vadediyoruz. Danışmanlık merkezimiz, sizler için sektörün en iyi olmaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR