• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Hipermarket

Adres :

Pınar Mah.1246.sok.no: 45/a Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Dikyar

E-Posta Adresi :

emirmarket65@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 559 18 39

İstanbul’da hizmet veren hipermarketimiz, geniş ürün yelpazesiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbul halkına hizmet vermeye devam ediyor. Aklınıza gelebilecek her türlü gıda, temizlik ve manav alışverişini hipermarketimizden gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra zengin çeşitlilik sunan kasap ve şarküteri reyonumuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul gıda sektöründe diğer firmaların önüne geçmeyi başarabilmiş olan firmamız bunu yılların deneyimine borçludur. Aynı zamanda, yıllar içinde müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir çalışma disiplini geliştirdik. Güler yüzlü ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla, her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmek için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Emir Hipermarket müşterilerinin memnuniyetini, ve olumlu bir alışveriş süreci geçirmelerini canı gönülden istemektedir. Bu amaç doğrultusunda da reyonlarımızın temizliğini günlük olarak gerçekleştiriyoruz. Tarihi geçen gıda maddelerini asla reyonlarımızda bırakmıyoruz. Reyonlarımızın temiz ve düzenli olmaları için çalışma arkadaşlarımızla her geçen gün aynı temizlik ve hassasiyeti gösteriyoruz. Et ve şarküteri reyonumuzdaki et ürünlerini ise, güvenilir ve kaliteli kaynaklardan tedarik ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin mağazamızdan mutlu ayrılmaları bizim için çok kıymetli. Bu yüzden de aradığınız her ürünü rahatlıkla bulabilmeniz için marka çeşitliliğimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Eğer siz de bu kaliteli ve bol çeşitli alışveriş deneyimini uygun fiyatlarla yaşamak istiyorsanız mağazalarımızda sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz. İyi kalite, uygun fiyata ve üstün hizmetle her geçen gün sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR