• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Emir Tuning Denizciler

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emir İnanır

  • firma instagram

Emir Tuning Denizciler isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katılmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor. Hatay ilimizde oto aksesuar ve modifiye hizmeti sunmakta olan firmamız, oldukça yoğun bir talep görmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, hizmetini her kesime ulaştırmak için birçok yöntem uygulamaktadır. Otomotiv sektöründe en iyi ve uygun fiyata hizmet vermekte olan tek firma olarak, halkın güvenini ve beğenisini kazanmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde en kaliteli ürünleri kullanarak uzun ömürlü ve kalıcı bir tamir uygulamakla kalmıyor, bir daha asla sizi uğraştırmayacak ve kafa yormanıza neden olmayacak kalıcı bir bakım sunuyoruz.

Hatay oto aksesuar ve modifiye, oto LED, oto koltuk kılıfı, oto aksesuar satışı ve oto ışıklandırma hizmeti sunmaktadır. Otomobilinizin birçok eksiğini bizler ile tamamlayabilir ve uygun fiyata hizmet alarak otomobilinizin değerine değer katabilirsiniz. Otomobilinizin özelliklerini arttırabilir veya eski parçalarını söküp son model parçalar yerleştirebilirsiniz. Tüm bakım, onarma ve yenileme hizmetlerimizde oldukça uygun fiyatlara hizmet vererek müşterimizin yüzünü de güldürmeyi ihmal etmiyoruz.

Çok yönlü bir hizmet sunan firmamız, ayrıca dönemsel olarak şok kampanyalar yapıyor ve bu kampanyalar dâhilinde inanılmaz otomobil bakımlarını çok küçük fiyatlar karşılığında uyguluyor. Sizler de bu danslı müşterilerden biri olmak istiyorsanız eğer bizleri takipte kalın. Fırsatlardan haberdar olup faydalanırken aracınızı da yenileyip son model ürünler yerleştirin. Randevu sistemi ile araç kabul eden firmamızı hemen arayarak aracınızın randevusunu anında oluşturabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR