• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En Doğal Tarım ve Hayvancılık

Adres :

4 Eylül Mahallesi Şehit Ahmet Akdeniz Caddesi No: 1/a Kula/manisa  Manisa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Dayan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nihatdayan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 226 67 82
Manisa’nın Kula ilçesine yapılan ve Kula'nın İlk Yumurta Tavukçuluğu Çiftliği olma özelliği taşıyan çiftliğe, Ege Bölgesi’nden birçok yatırımcı incelemek üzere ziyaret ediyor.İlçemizin 50’nin üzerinde köyü var ve gelir seviyesi düşük.Asgari ücretle çalışmak için evlerinden ayrılan birçok aileye küçük sermayelerle para kazandırma yolunu açıp göçü önlemek öncelikli hedefimiz.
Bu Proje;Tüm çiftçilere teknolojide yaşanan yeniliklerin gösterilmesi.Kırsalda hızla yaşlanmakta olan tarımsal nüfusun gençleştirilmesi.İyi tarım uygulamalarına kolayca uyum sağlayabilecek genç nüfusun daha fazla ve etkin bir şekilde üretimde yer alması.Tarımsal üretimde verimlilik artışı sağlanması.Demek olacaktır.
Projeyle;Özellikle genç nüfusun tarıma kazandırılması.Modern üretimin gereklerini yerine getirebilen genç çiftçilerin yetiştirilmesi.Kırsal göçün engellenmesi.Tarımla uğraşan genç çiftçilerin sayısının arttırılması.Genç çiftçilerin yaşadıkları ortamda örnek birer çiftçi haline getirilmesi.Gençlerin tarımsal yenilikleri takip etmesi ve uygulaması.Hedeflenmektedir.
Üretim, işleme, ambalajlama, pazarlama vb için işbirliği ve pazar olanaklarıkonusunda fizibilitesi ve hazırlanması için gerekli ekibimizi oluşturduk. Öncelikli hedefimizdeki genç çiftçilerimiz, önümüzdeki yıllarda, değişikliğin güçlü temsilcileri olacak,yaşadıkları toplumun ve ülkemizin ilerlemesine katkı yapacaklardır. Böylece;Kula Organik Yumurta Demonstrasyon Çiftliğimizileilçemizin geleceğine de yatırım yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR