• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En Marin

Adres :

Mtk Sitesi Bornova İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Engin Bozkurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 441 15 60

Whatsapp 2:

0 (541) 441 15 60

Yat ve tekne gibi ulaşım araçlarında, etkin bir şekilde çalışmayı sağlayan birbirinden farklı mekanik parçalar yer almaktadır. Ulaşım konusunda bu araçlardan daima en iyi verimi almak için sistemin işleyişinde herhangi bir aksama ya da sorunun olmaması önemlidir. Fakat birçok farklı türden üründe yer alan mekanik sistemlerde olduğu gibi yat veya teknelerde de bazı önemli noktalarda birtakım arızlar meydana gelebilmektedir. Bunlar özellikle bu araçların gösterge panelleri gibi bölümlerinde sıklıkla oluşabilen durumlardır. Ya da yat ve teknelerin elektrik sistemlerinin bozulması da yine karşılaşılabilen önemli sorunlar arasındadır. Bu noktada oluşan arızanın en etkili şekilde giderilmesi ve araçlardan maksimum seviyede bir performans alınması oldukça önemlidir. Bu alanda sunulan profesyonel hizmetler, sorunların en kısa sürelerde giderilmesine iyi bir şans tanımaktadır. Bizler İzmir En Marin firması olarak tekne ya da yat gibi araçların bakım ve tamirat işlemlerine yönelik kaliteli hizmetler sunmakta ve çalışmalar yapmaktayız.

Hizmetlerimiz kapsamında daima müşterilerimizin beklentilerini en iyi şartlarda karşılayarak, onların sahip oldukları araçlardan en iyi performansı almaları için çaba göstermekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli teknik ekibimiz, her türden sorunu en kısa sürelerde tespit ederek bunların giderilmesine yönelik etkili çalışmalar yapmaktadırlar.

Teknik alandaki gelişme ve yeniliklerden fayda sağlayarak bunları hizmetlerimizde verimli bir şekilde kullanmaya çalışmaktayız. Kendimizi her açıdan daha fazla geliştirerek müşterilerimize her zaman çok daha iyi hizmetler sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR