• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enan Turizm Temizlik Hizmetleri

Adres :

Sarıana Mah. Mustafa Münir Elgin Bulvarı Netsel Marina No: 38/14 Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülümser Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

enantemizlik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 354 61 40

Whatsapp 2:

0 (543) 878 61 88

İşimizi daima temizlik kurallarına uygun ve kaliteli şekilde yapmaktayız. Çalışmalarımızı tecrübeli personellerden seçerek Muğla Marmaris’te hizmet vermekteyiz. Her zaman başarı odaklı çalışmalarımızla sektörde sürekli yenilenerek ilerlemekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde grup ya da bireysel olarak çalışmakla birlikte bunu çalışılacak yere göre belirlemekteyiz. Kullanılacak temizlik malzemelerimizi de çalışılacak ortama göre belirlemekteyiz. Çalışmalarımızı hijyene son derece önem vererek yapmaktayız.

Muğla temizlik sektöründe Enan Turizm Temizlik Hizmetleri olarak ofis temizliği, merdiven temizliği havuz temizliği, villa temizliği, yat temizliği, koltuk yıkama, bahçe temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetler vermekteyiz. Sektöründe öncü olmaya aday olarak işlerimizi profesyonelce yapmakta ve tamamlamaktayız. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra çalışılan yerin takibini yaparak müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.

Çalışma arkadaşlarımıza ve müşterilerimize her zaman saygı duyarak ve iş başlangıcında müşteri isteklerini ya da iş sonunda geri dönüş olarak onları dinleyerek memnuniyeti sağlarız. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek bunu çalışmalarımıza aktarmaktayız. Müşterilerimize en uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Ortaya çıkardığımız hizmetin kalitesini arttırarak sektörde müşterilerimiz tarafından akla gelen ilk firma olarak hizmetimiz konuşulacaktır.

Kullandığımız temizlik araç gereçleri yanında sağlığa zararlı olmayan leke çıkartmada ve temizlik işlerinde kullandığımız ilaçlar tamamen denetimden geçen ve onay alan temizlik ürünleridir. Hiçbir şekilde sizlerin sağlığına zarar verebilecek bir madde kullanmıyoruz. Gerekli son kontroller yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize işlerimizi teslim etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Kurban Bayramı Tatili nedeni ile firmamız 18.07.2021 ile 26.07.2021 tarihleri arasında hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı info@solidogrup.com mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar