• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Enda'm Kuaför Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selda Gezgin

reklam logosu

Kuaför salonumuzda güzelliğinize güzellik katmaya devam etmekteyiz. Yıllardır deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere en nitelikli hizmetleri sunmaktayız. Salonumuzda geniş yelpazede hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Güzelliğinizi emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. En özel ve güzel günlerinizde en özel ve güzel olmanız için biz üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmekteyiz. Bölgemizde sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vererek önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Manisa kuaför olarak hizmet verdiğimiz sektörde en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetler; farklı zamanlara özel kalıcı ve profesyonel makyaj modelleri, manikür ve pedikür, saç kesimi, saç boyama, ağda, nişan ve düğün başı modelleri ve daha pek çok kişisel bakım ve güzellik hizmetleriyle sizlerin huzurundayız. En hijyenik koşullarda usta ellerden güzelliğinize güzellik katıyoruz. Yapmanız gereken tek şey iletişim adreslerinden bizlere ulaşmaktır.

Sizlerin istediği ideal güzelliği yakalamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Müşteri memnuniyetin ön planda tutarak sizlerin mutlu olmasına katkı sağlıyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bize ulaşmanız için aradaki tüm engelleri kaldırarak tam bir memnuniyetle ayrılmanızı sağlıyoruz. Kendinizi emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yıllardır istikrarlı bir şekilde verdiğimiz hizmetlerimizle bugünlere geldik. Gelişen ve değişen dünyaya, en yeni moda ve trendlere ayak uydurarak sizlere en yenilikçi kişisel bakım hizmetlerini sunmaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR