• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eniştemin Bahçesi

Adres :

Samsun/bafra Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Önder

E-Posta Adresi :

yagizsigortacilik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 647 09 80

Whatsapp 2:

0 (534) 717 75 01

Samsun alışveriş sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen adreslerinden biri olan Eniştemin Bahçesi ailesi olarak sizlere en doğal ürünleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Doğal yaşamdan uzak, her şeyin yapay olduğu bu dünyada bizler sizlere en doğal ve en güvenilir ürünleri sunabilmek için sektördeki yerimizi almış bulunuyoruz.

Sizlere güven ile tercih edebileceğiniz hem çocuklarınız hem sizler için en doğal en organik ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Elimizden geldiğince ürün yelpazemizi geniş tutuyor ve sizlere farklı birçok meyve ve sebzeyi en doğal haliyle buluşturuyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımızla beraber sizler için faaliyet gösteriyoruz.

Doğal, katkısız, mevsiminde yetiştirilmiş sebze ve meyveleri köyümüzden sofranıza taşıyoruz. Tamamen geleneksel yöntemlerle hazırladığımız ürünleri Türkiye'nin dört bir yanına kargo yoluyla ürettiğimiz sebze ve meyveleri ulaştırıyoruz. Sizleri özlediğiniz tatlara kavuşturuyor ve sofralarınızı şenlendiriyoruz. Her aşamada hijyenden ödün vermeden sizler için her zaman güvenilir ve kaliteli hizmetin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimiz tüm sofralarda olabilsin, çocuklarımız doğal besinler tüketebilsin diye uygun fiyat avantajlarından ödün vermiyoruz. Üstün hizmet ve kalite anlayışı ilkesi ile çıktığımız bu yolda sizler için çalışıyor ve üretiyoruz. Sebze ve meyve sipariş vermek için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR