• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ensar Demir Çelik Çatı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Mertcan

1983 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz Demir Doğrama sektöründe her zaman dürüst ve kaliteli çalışmayı hedef edindik. Başlangıç olarak Mağaza-Showroom Dekorasyonları ve Banka tadilatları konusunda uzun yıllar faaliyet gösterdik. Bu dönemdeki referanslarımızdan bazıları;

"İGS, YKM, Sümerbank, İş Bankası, Pamukbank, İktisat Bankası ve daha birçok büyük firma ve kurum"

İlerleyen yıllarda Çelik takviye ve Çelik konstürüksiyon alanlarında uzmanlaştık. 1998 yılından itibaren ise Çelik Çatı ve Ferforje işlerinde uzun yıllardır çalışmaktayız. Bu sektörlerde kazandığımız tecrübe ile 2001 yılında yapmış olduğumuz bir anlaşma gereği Bahçeşehir ve bölge semtlerde Çelik Çatı, Kış Bahçesi ve Balkon kapatma çözümleri halen tarafımızca gerçekleştiriliyor. Bu yıllar arasında ilgilendiğimiz farklı sektörlerden birkaçı da; Fuar standları ve Haber kanalları stüdyoları oldu. Show tv ve Sky Turk Gibi kanalların konstrüksiyonları yine tarafımızca gerçekleştirildi.

Hizmetleriyle herkesin beğenisini kazanmış ENSAR DEMİR DOĞRAMA olarak uygun fiyatlarda, en ideal ürünler ve çözümlerin müşterilerimize ulaştırılması temel hedefimizdir. Siz değerli müşterilerimize bu sektörde kaliteli hizmet ve doğru bilgi vermekten mutluluk duymaktayız.

Ercan Mehmet MERTCAN
Ensar Demir Doğrama

HİZMETLERİMİZKIŞ BAHÇESİ İMALATI,

BALKON KAPATMA İŞLERİ,

TERAS KAPATMA İŞLERİ,

AÇILIR CAM TAVAN,

FERFORJE İŞLERİ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR