• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ensar Oto Fren

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turhan Bayboğa

Ensar Oto Fren firmamız Rize Ardeşen’de faaliyetlerine devam etmekte, uzun yılların bilgi, birikim ve tecrübesi firmamızla sizlerle buluşmaktadır. Araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun ağır vasıtalar veya binek araçlarınızın bütün tamir, onarım, bakım, parça değişimleri merkezimizde devam etmektedir. Yıllar önce işin mutfağından yetişen bir ekiple yola çıktık. Bölgemizin büyük bir boşluğunu doldurmayı esas aldık ve kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak kısa süre içerisinde bölgemizin en çok tercih edilen oto servis ve tamirhanesi haline geldik. Yine de başarılarımızı, ulaştığımız noktayı hiçbir zaman yeterli görmüyor, hep daha iyisini, hep daha kalitelisini sizlerle buluşturuyoruz.

Rize oto servis ve tamirhane alanının öncü firmalarından birisi olarak müşteri memnuniyetini temel alıyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında, tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarmayı hedefliyoruz. Araçlarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, araçlarınızdan en yüksek performansı alabilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Firma olarak dinamik, yenilikçi yapımız ile sektör içerisindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dünyanın en seçkin, en kaliteli markalarının ürünlerini stoklarımıza taşıyor, araçlarınızın marka ve modeline uygun şekilde uygulamasını yapıyoruz. Dört mevsim en başarılı sonuçlar alabileceğiniz, can ve mal güvenliğinizi en üst seviyede tutacak çözümler geliştiriyoruz. En modern arıza tespit cihazları kullanarak araçlarınızın sorunlarını noktasal tespit ediyoruz. 7/24 oto yol yardım sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR