• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ercan Süt Günlük Doğal Köy Sütü Yumurta Tereyağ Organik ve Taze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Ercan- Mustafa Ercan

Beslenme alışkanlıkları son yıllarda, özellikle de İstanbul gibi büyükşehirlerde, çok büyük değişime uğramıştır. Yiyecek içecek çeşitlerinde büyük bir artış var ve her köşe başında bunlara ulaşmak kolay gibi görünse de aslında doğal ve organik olana ulaşım bir o kadar zorlaşmıştır. Bu yüzden de pek çok hastalık ve rahatsızlık ortaya çıkmış, kişilerin bütün gelişmelere rağmen yaşam kaliteleri düşmeye başlamıştır. Bu da bilinçli insanlarda, sağlığını düşünenlerde kaliteli beslenme arayışını arttırmış, doğal ve organik ürünlere talebi yoğunlaştırmıştır. İstanbul Ataşehir’de bulunan Ercan Süt Günlük Doğal Köy Sütü Yumurta Tereyağ Organik ve Taze işletmemiz ile aradığınız hizmeti sizlere sunuyoruz.

İstanbul yeme içme ve eğlence sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak müşterilerimizi benzersiz bir deneyime davet ediyoruz. Hasret kaldığınız, arayıp da bulamadığınız doğal köy ürünlerimizi günü birlik sizlerle buluşturuyor, taptaze şekliyle servisini yapıyoruz. Mutfaklarınızın bütün ihtiyaçlarını en doğal şekliyle karşılıyor, benzersiz tatları tüketiminize sunuyoruz.

Ercan Süt Günlük Doğal Köy Sütü Yumurta Tereyağ Organik ve Taze olarak geniş ürün yelpazemiz ile farklı damak zevklerine hitap eden ürünlerimizi tüketime sunuyor, yenilikçi hizmet anlayışımızla her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. Geleneksel üretim anlayışımızdan taviz vermediğimiz gibi ürünlerimizin servisinde, sizlere ulaştırılmasında modern yöntemler kullanıyor, süt ve süt ürünlerimizi, gezen tavuk yumurtamızı, toptan ayranlarımızı, doğal tereyağımızı, reçellerimizi sizlere sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR