• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Oto Cam & Kilit Erdem Cömert

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Badem

Camlar araçların hem güvenliğinde hem de konforunda önemli paya sahiptir. Üstelik araç kaportaları üzerindeki en hassas parçalardır. Dolayısıyla pek çok nedenden dolayı camla zarar görür. Herhangi bir kaza anında ilk zarar gören parçalar aynalar ve camlar olur. Kimi zaman seyahat halinde küçük bir çakıl parçasıyla çizilebilir, çatlayabilir. Oluşan çizikler kısa veya uzun vadede büyüyüp araçların hem estetiğini hem de güvenliğini zafiyete düşürür. Bütün bunlar yanında araçların kilit sistemleri ile camları arasında da bağlantı vardır. Pek çok araç camlarındaki bir hasardan dolayı kendisini kilitlemeyebilir. Ya da alarm verebilir. Bütün bu problemlerden bir profesyonel sayesinde kurtulabilir, araçlarınızı güvende tutabilirsiniz. Bu amaçla İstanbul Ataşehir’de faaliyet gösteren Erdem Oto Cam & Kilit Erdem Cömert firmamız yılların deneyimi ve profesyonelliğiyle çözüm ortağınız oluyor.

İstanbul otomotiv sektörünün en modern ve en güvenilir işletmelerinden birisi olan firmamız yıllardır binlerce cam tamir etmiş, değişim gerçekleştirmiş ve kilit sistemleri onarımı yapmıştır. Firma olarak faaliyet alanımızın son derece hassas olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden çağın gereklerine uygun çalışıyor, sektördeki uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek gerek ekipmanları gerekse uygulama yöntemlerini en hızlı biçimde sistemimize entegre ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hızlı, efektif çözümler üretiyoruz.

Oto cam kriko tamiri, oto cam ustası, merkezi kilit tamiri, oto ayna değişimi, oto cam tamiri, otomatik cam tamiri, oto kilit tamiri ve çok daha fazlasını başarıyla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR