• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdemli Kalıp Tasarım Makina Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Bilgin

Erdemli Kalıp olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmayı bir prensip edindik. Erdemli Kalıp bünyesinde barındırdığı uzman ve donanımlı kadrosuyla size her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır. Web sitemizde bizimle ve hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz ;birikimlerimizi gelişen teknoloji ile birleştirerek müşteri memnuniyeti sağlamak, beraberinde yeni kalıpçılar da yetiştirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Vizyonumuz ;maliyet ve kalitenin en önemli veri olduğu günümüzde kalıp sektöründe pres altı alıştırma saatlerini ( MAP ) toplam saatin 'u seviyesine çekmek. Kesme kalıplarında çapaksız 25.000 parça üretmek, %45'i bitmiş ( prese girmeye hazır ) kalıplardan çıkacak ilk parçanın %60 ölçü toleransı için de olmasını sağlamak. Panel parçalarda önseri imalatında istenen görsel uygunluk seviyesinin ilk 25 parçada elde edilmesini sağlamaktır.
Gelecek 35 yılın mesleği olarak gördüğümüz bu alanda meslek eğitiminin memleket meselesi olduğunun da bilinci ile bu hedeflere odaklanan firmamız "En iyi reklam müştüridir." parolası ile bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR