• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eren Oto

Adres :

Seyitnizam Mahallesi, Demirciler Sitesi 10. Yol Aydaş İş Merkezi No 9/a Zeytinburnu/istanbultürkiye İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşet Büyükbenli

E-Posta Adresi :

erenotoservis38@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 486 06 06

Whatsapp 2:

0 (537) 486 06 06

Whatsapp 3:

0 (535) 625 34 29

Whatsapp 4:

0 (532) 371 55 72

Eren Oto : kaporta, servis ve araç tamir bakım servisi olarak İstanbul Zeytinburnunda hizmet vermekteyiz.

Otomotiv sektörü içerisinde kendimizi yenileyerek müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi ve en hızlı cevapları vermek için son sürat çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı her zaman ilk prensibimiz bu oluyor. Ana amacımız müşterilerimizin beklentilerine karşılık farklı cevaplar ve çözüm yolları oluşturarak onları memnun etmektir. Oto tamir sektöründe lider bir firma olmayı benimsediğimiz için müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Bu kadar başarılı olmamızdaki en büyük neden işimizi severek yapmamızdır. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler ile kalitemize kalite katmaya devam etmekteyiz.

Otomotiv sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Zeytinburnu bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.
Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız oto sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR