• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erg Hasar Danışmanlık

Adres :

Taşabağı Mahallesi 765. Sokak No: 36/5 Haliliye Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Ergene

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@erghasar.com

Whatsapp 1:

0 (542) 846 79 79

Whatsapp 2:

0 (542) 846 79 79

Erg Hasar Danışmanlık

ERG hasar danışmanlık olarak trafik ve iş kazalarında vefat, sürekli sakatlık veya yaralanma sonucunda oluşan maddi ve manevi mağduriyetler neticesinde meydana gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle ile mağdurlara hızlı ve güvenilir hizmet veren bir şirkettir.

Hizmet verdiğimiz bu alan, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği için bazı fırsatçıların bunu kullanarak, zaten mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır. ERG ailesi olarak her bir ferdi, kötü niyetli veya bu konuda yetersiz kişi ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdur adayın daha fazla mağdur olmadan ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğunda olduğu bilinciyle çalışmaktayız.
Bu yüzden ERG kuruluşundan bu güne Türkiye’ de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden önemlisi dürüstçe olması hususunda asla taviz vermemektedir ve vermeyecektir. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz binlerce mağdur bu konuda ki en büyük referansımızdır.
ERG Hasar danışmanlık ailesi olarak hak sahipleri ile sigorta şirketi arasında etik,karşılıklı güvene dayalı ve tüm hukuki şartlar altından mağdur olan hak sahiplerini hakkını aramak.
ERG Hasar danışmanlık ailesi olarak sigorta danışmanlığı konusunda hak sahiplerinin hakkını korumak üzere bütün yasal süreci kurgulamak ve yönetmek.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR