• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ergun Emlak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muammer Ergun

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Barınma, insanlığın henüz yazıyı kullanmadan önceki zamanlarında bile en önemli ihtiyaçlarından biriydi. Özellikle soğuk havalardan korunmak, uyurken diğer insan ve hayvanlara karşı güvende olmak, tehlike anında saklanılabilecek, toplanan yiyecek ve yapılan eşyaların saklanabileceği, yavruların ve çocukların güven altında tutulabileceği bir yer ihtiyacı, aile ve bireylerin hayatta kalması için mutlaka karşılanması gereken bir ihtiyaçtı. İlk zamanlarda mağara ve girintileri bu amaçla kullanan insanoğlu, zaman içerisinde farklı materyaller ile daha gelişmiş, güvenli ve konforlu evler inşa etmeye başlasa da evin amacı hiçbir zaman değişmemiştir. Kendimizi ait hissettiğimiz bir eve sahip olmak, bu yüzden hepimizin hayalidir.

Günümüzde artan nüfusla beraber tarımın ekonomi ve hayat üzerindeki etkisi artmıştır. Özellikle endüstriyel tarımın yaygınlaşması, daha önce tarımla hiç ilgilenmemiş bir kesimin de bu alana yönelmesine yol açmıştır. Bazı insanlar ise sadece toprak ile ilgilenmeyi, tarım yapmayı kendi ihtiyaçlarını karşılamak ve hobi amacıyla yapmaya yönelerek, bahçe sahibi olmayı tercih etmektedirler.

Ankara’nın en yoğun şekilde tarım yapılan ilçelerinden Ayaş’ta her türlü satılık ve kiralık ev ve işyeri, satılık tarla, arsa ve bahçe temini konusunda müşterilerimize danışmanlık yapmak amacıyla Ankara emlak sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Biz Ergun Emlak olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun koşullarda karşılamak ve elindeki evini, arsasını, devre mülkünü satmak veya kiralamak isteyen kişilerin en uygun teklifleri alarak karşılıklı memnuniyetlerini sağlayabilmek amacıyla kapılarımızı müşterilerimize açıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar