• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Erhan Uzun Sigorta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erhan Uzun

reklam logosu

Hayat her zaman risklerle dolu. Can ve mal güvenliğinin geleceğini tahmin etmek imkânsız. Gerek doğal olaylar gerekse beşerî olaylar neticesinde insanın başına her an her şey gelebilir. Bu yüzden tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sigorta, kasko hizmetleri vardır. Can ve mala ait pek çok sigorta türü ile geleceğe yönelik en azından maddi teminat sağlanmış olur. Bunların bir kısmı isteğe bağlı olarak gerçekleşirken bir kısmın yapılması, yaptırılması yasal zorunluluktur. Sigorta işlemleri acenteler aracılığıyla yürütülmektedir ve Kahramanmaraş merkezde faaliyet gösteren Erhan Uzun Sigorta acentemiz ile bizler bu alanda uzun zamandır profesyonel çözümler geliştiriyor, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına özüm üretiyoruz.

Kahramanmaraş sigorta finans sektörünün lider firmalarından birisi olarak işimizi önemsiyor, özveriyle çalışıyoruz. Bu doğrultuda süreci baştan sonra yürütüyor, her aşamada en yakın destekçiniz ve çözüm ortağınız oluyoruz. Sadece poliçe satışına kadar sizlere hassasiyet göstermek yerine karşılaşabileceğinize zorluklarda da en yakın çözüm ortağınız olmaya gayret gösteriyoruz.

Erhan Uzun Sigorta olarak kaliteden ve güvenden asla taviz vermiyoruz. Bu yüzden sektörün en iyi, en bilinen sigorta şirketleriyle çalışıyoruz. Yirminin üzerinde farklı sigorta şirketinden destek alıyor, ihtiyaç duyan müşterilerimiz için bütün şirketler arasında karşılaştırma yaparak en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilmenizi sağlıyoruz. Piyasada poliçesinin ardında durmayan şirketlerden uzak duruyor, hiçbir zaman mağduriyet yaşamamanız adına özveriyle çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR