• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erim Oto Yıkama Otopark ve Oto Alım Satım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Erim

Otomotiv sektörünün önemli yapı taşlarından biri olan teknolojiyi ve modern sistemleri sizlere tek bir çatı altında sunuyoruz. Bursa otomotiv alanında gelişmiş şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Bizlerde Bursa’da hizmet veren bir otomotiv firması olarak sizlere hem araç alım satım hem de oto yıkama hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine kurulduğumuz günden beri önem vermekte ve sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma olarak aracınızın ne kadar edeceğini, alacağınız aracın özelliklerini vb. hizmetleri size en dürüst ve en modern hizmetler ile sunuyoruz. Bizleri arayarak aracınızın özellikleri, fiyatı ve diğer araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizden biri de oto yıkama hizmetidir. Bu hizmetimiz sizlere, oto yıkama alanında bilgi ve beceriye sahip ekiplerimiz tarafından verilir. En zorlu araba kirlerinde dahi etkili çözümler mevcuttur. En kısa süre içerisinde temizletmek istediğiniz aracınız temizlenir.

Firma olarak otopark hizmetini de sizlere sunuyoruz. Bursa gibi kalabalık ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir ilde, otopark hizmeti almak için doğru adreste bulunuyorsunuz. Otomotiv alanında Bursa içerisinde popüler ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamız tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında birleştirmeyi başarmıştır. Sunmuş olduğumuz hizmetleri en kaliteli şekilde yapmak ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmek adına teknolojik ve modern çözümleri kullanmaktan geri kalmıyoruz. Hemen bizlerden hizmet almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR