• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Erkan Demir Doğrama

firma adresi

Adres :

Emek Mahallesi Uslucan Sokak No: 8 / B Eskişehir » Odunpazarı
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cengiz Erkan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (554) 750 50 35

reklam logosu

Müşteri odaklı Erkan Demir Doğrama olarak birmilyonnokta.com sitesinde hizmete hazırız. Değişime ve gelişime açık anlayışımız memnun müşteriler kazandırmaktadır. Eskişehir ferforje ve metal dekorasyon sektöründe yenilikçi adımlar atmaktayız. Odağımız daima müşterilerimiz olurken hedeflerimiz ulaşabildiklerimizle sınırlı kalmamaktadır. En iyisini isteyen ve en iyisine ulaşmaya çalışan bir anlayışa sahibiz. Sunduğumuz her hizmet kaliteden ibaret olmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi, marka gücünün önemi, insanların trend gördüğü son tasarımlar ve farklı, özgün olan imalatlarımız bizi biz yapan en önemli unsurlardandır. Saygın bir firma olmamız çıkardığımız işlerin doğurduğu bir sonuçtur. İstikrarla ilerleyen çalışmalarımız, müşteri ve çalışanlarına değer veren firmamız, insan ilişkilerine verdiğimiz önemle bulunduğumuz pozisyondan şikâyet etmemekteyiz ve gelişim için tüm emeklerimizle çalışmaktayız.

Birbirinden uzman çalışma kadromuzla Erkan Demir Doğrama olarak sunduğumuz hizmetler yoğun bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Prefabrik ev üretim ve montajı, çelik çatı üretimi, balkon korkuluk imalatı, konteyner üretimi ile güvenli yapılarımızı isteğinize göre hizmetinize sunuyoruz. Tercih edilen hizmet ve belirlenen alana kaynak işlemi profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şeffaf bir hizmet sunumuyla müşteri güvenini ve sevgisini kazanan Erkan Demir Doğrama, müşteri memnuniyeti için tüm çalışmalarını yürütmektedir. Anlayış, sabır, azim, çalışma hırsı ve büyük bir sorumlulukla çalışan her ekip arkadaşımızın güvenliği firmamız adına çok önemlidir. Müşteri odaklı olmamız her çalışanımızı sömürebileceğimiz anlamına gelmemektedir. Bu sebeple her iki taraftan da mutlu insanlara ulaşmak hedefindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR