• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ermiş Pasta Cafe ( Bi Mola Cafe)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Türkmen - Kübra Türkmen

Ermiş Pasta Cafe(Bi Mola Cafe) olarak İstanbul yeme içme ve eğlence sektöründe adından sıkça söz ettiren ve müşterilerine kaliteli hizmet sunan bir işletme olmaktan mutluluk duymaktayız. Siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli ve uygun fiyat avantajlı hizmet sunmaktayız. Son derece tazen ve kaliteli malzemelerden yaptığımız ürünlerimiz hijyenik ortamda herhangi bir katkı ya da koruyucu madde içermeden üretilir. Ailenize, sevdiklerinize ve özellikle çocuklarınıza güvenle ikram edebileceğiniz eşsiz ve sağlıklı ürünlerimiz ile sizlerleyiz! Pasta, baklava, börek ve diğer çeşitlerimiz ile Ermiş Pasta Cafe olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Profesyonel, titiz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizlere sevgi ile ürettiğimiz ürünlerimizi sunmaktan gurur duymaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin %100 memnuniyeti işletme olarak bizim önceliğimizdir. Özel günlerinizde, kutlamalarınızda, düğünlerinizde, davetlerinizde ve diğer toplantılarınızda ikram noktasında zorluk yaşıyor ve yeme içme konusunda titiz davranıyorsanız doğru adres Ermiş Pasta Cafe! Çok sayıda davetli ağırlayacağınız ve ikram konusunda zorluk çekeceğiniz anlarda bir telefon kadar uzağınızdayız! Siparişinizi alıyor, profesyonel ekibimizce özenle hazırlıyor ve tam vaktinde size ulaştırıyoruz.

Hem lezzetli hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün hizmetinin keyfini çıkarmak ise size kalıyor. Güvenle tüketebileceğiniz ve herhangi bir katkı maddesi içermeyen ve son derece taze ürünlerden oluşan hizmetimiz sayesinde gözünüz arkada kalmayacak! Siparişinizi hemen verin, lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizi uygun fiyat avantajı ile sizlerle buluşturalım!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR