• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ertan Elektrik

firma adresi

Adres :

Çayköy Mahallesi Aşağı Sokak No : 12 Antalya » Kaş
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ferhat Ertan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 664 96 14

reklam logosu
  • firma instagram

Elektrik ve elektronik ile alakalı her problemi çözüme kavuşturan firmamız Ertan Elektrik, birmilyonnokta.com sitesinin önemli bir üyesidir. En öncelikli amacımız, müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktır. Bu doğrultuda kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli genişletiyor, sizlere en üst kalitede hizmetler veriyoruz. En çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya elektronik sektöründe hizmet veren firmamız, tanınmış ve güvenilir bir firmadır. Her türlü elektrik ve elektronik sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Elektrik proje işleri, sigorta kutusu tamiri, kaş mutfak tadilatı, ev tadilat işlemleri, tıkalı gider açma, sıhhi tesisat işleri, elektrik malzeme çeşitleri, led döşeme işleri, elektrik pano kurulumu, aydınlatma sistemleri, kalorifer tesisatı, elektrik arıza tespiti ve onarımı gibi birçok ürün ve hizmet çeşidimiz mevcuttur.

Firmamız, piyasaya göre oldukça uygun bir fiyat politikasına sahiptir. Böylelikle sunduğumuz hizmetleri bütçe dostu bir fiyatla satın almış olacaksınız. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel personellerimiz ile her zaman hizmetinizde olacağınız. Uygun bir fiyatla kaliteli hizmet almanıza olanak sağlıyoruz. Tek amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçmek çok kolaydır. Detaylı bilgiler almak için, aklınıza takılan herhangi bir soruyu sormak için bizleri arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için durmadan çalışıyoruz. Sorunlarınızı en kısa zamanda kaliteli bir biçimde çözeceğimizin garantisini sizlere veriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR